Znajdujesz się na naszej starej i nieaktualizowanej już stronie, która działa wyłącznie jako archiwum. W związku z tym treści znajdujące się poniżej mogą być nieaktualne. Zapraszamy do wizyty na aktualnej witrynie firmy RED TEAM Sp. z o.o. Sp. k., która dostępna jest pod adresem WWW.REDTEAM.PL, a także witrynie usługi SOC działającej pod adresem SOC.REDTEAM.PL.

Testy penetracyjne sieci

realizujemy eksperckie usługi z tego zakresu

Przeprowadzamy kompleksowe testy bezpieczeństwa sieci (testy penetracyjne sieci) wliczając w to testy bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych WiFi, testy penetracyjne z zewnątrz (audyt bezpieczeństwa sieci z poziomu Internetu) i testy penetracyjne z wewnątrz (audyt bezpieczeństwa sieci LAN).

Tylko nasz podstawowy zespół wykonał ponad 350+ testów penetracyjnych, łącznie ze współpracującymi konsultantami wykonaliśmy ponad 500+ testów penetracyjnych. Jesteśmy w stanie zebrać nawet → 10 ← osobowy zespół testerów penetracyjnych o najwyższych kompetencjach na polskim rynku, w którym każdy posiada minimum certyfikat OSCP – poznaj nową jakość wynikającą z naszego obszernego i wieloletniego doświadczenia zawodowego związanego z bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej.

Nasz zespoł posiada następujące certyfikaty:

 • OSCP (Offensive Security Certified Professional) – aż 10 osób z naszego zespołu!
 • OSCE (Offensive Security Certified Expert)
 • GXPN (GIAC Exploit Researcher and Advanced Penetration Tester)
 • CISSP (Certified Information Systems Security Professional)
 • CISA (Certified Information Systems Auditor)
 • eWPT (eLearnSecurity Web application Penetration Tester)
 • eMAPT (eLearnSecurity Mobile Application Penetration Tester)
 • OSWP (Offensive Security Wireless Professional)
 • CEH (EC-Council Certified Ethical Hacker)

testy penetracyjne, pentesty, testy bezpieczeństwa, testy bezpieczeństwa sieci, testy penetracyjne sieci, audyt bezpieczeństwa

Referencje

ipn
Instytut Pamięci Narodowej (IPN)
reserved
Reserved (LPP)
askberry
Askberry
onet
Onet
interia
Interia
wp
Wirtualna Polska
empik
Empik
home
Home.pl

Eksperckie usługi w zakresie bezpieczeństwa IT

Red Team Red Team to wysoce wyspecjalizowana polska firma zajmująca się usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Nasze kompetencje poparte są najbardziej uznanymi certyfikatami, referencjami od znanych podmiotów oraz doświadczeniem zawodowym na najwyższych technicznych stanowiskach, w znanych międzynarodowych firmach. Posiadamy eksperckie doświadczenie w wymienionych niżej dziedzinach:


Mapa przygotowanej oferty:


Red Team (atak, ofensywne bezpieczeństwo)

Blue Team (obrona, defensywne bezpieczeństwo)

Kompleksowy outsourcing cyberbezpieczeństwa, przeprowadzamy przede wszystkim audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego (testy bezpieczeństwa). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sylwetkami zawodowymi. Ze względu na rozległe doświadczenie podejmujemy się również innych, nietypowych zleceń związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.


 1. Operacje red teaming to autoryzowane ataki (symulacja) odzwierciedlające realne możliwości atakujących od warstwy sieciowej i socjotechniki po aspekty fizycznego bezpieczeństwa.
 2. Atak w postaci wysyłki wiadomości e-mail, która wygląda, jakby została wysłana przez osobę lub firmę znaną użytkownikowi.
 3. Zgodnie z prawem, tylko na zlecenie sądu lub organu państwowego prowadzącego postępowanie przygotowawcze w sprawach karnych.