Znajdujesz się na naszej starej i nieaktualizowanej już stronie, która działa wyłącznie jako archiwum. W związku z tym treści znajdujące się poniżej mogą być nieaktualne. Zapraszamy do wizyty na aktualnej witrynie firmy RED TEAM Sp. z o.o. Sp. k., która dostępna jest pod adresem WWW.REDTEAM.PL, a także witrynie usługi SOC działającej pod adresem SOC.REDTEAM.PL.

Testy bezpieczeństwa

realizujemy eksperckie usługi z tego zakresu

Wykonujemy kompleksowe testy bezpieczeństwa systemów informatycznych (systemów IT), jest to nasza wieloletnia specjalizacja, której celem przewodnim jest ochrona poufnych informacji w Państwa przedsiębiorstwie poprzez testy penetracyjne, testy podatności, red teaming, testy socjotechniczne, przegląd konfiguracji, przegląd kodu źródłowego.

Najbardziej podstawowym sposobem weryfikacji bezpieczeństwa są testy podatności, które polegają na uruchomieniu automatycznego skanera podatności. Jednak nigdy nie zastąpią one manualnej weryfikacji przez doświadczony zespół etycznych hakerów czyli testy penetracyjne. Z kolei krokiem dalej za pentestami (pentest – skrót od testy penetracyjne) jest red teaming czyli autoryzowane ataki hakerskie, polegające m.in. na testach socjotechnicznych, wliczając w to np. atak phishingowy.

Defensywnymi metodami są audyt konfiguracji, polegający na weryfikacji konfiguracji danej usługi pod względem bezpieczeństwa. Z kolei w kontekście aplikacji są to testy white-box czyli audyt kodu źródłowego.

Oferujemy kompleksowe usługi audytu bezpieczeństwa pozwalające na w znacznym stopniu na wzmocnie cyberbezpieczeństwa każdej organizacji.

testy penetracyjne, testy bezpieczeństwa, audyt bezpieczeństwa, audyt cyberbezpieczeństwa, systemów, infrastruktury, sieci, informatycznych, teleinformatycznych

Referencje

ipn
Instytut Pamięci Narodowej (IPN)
reserved
Reserved (LPP)
askberry
Askberry
onet
Onet
interia
Interia
wp
Wirtualna Polska
empik
Empik
home
Home.pl

Eksperckie usługi w zakresie bezpieczeństwa IT

Red Team Red Team to wysoce wyspecjalizowana polska firma zajmująca się usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Nasze kompetencje poparte są najbardziej uznanymi certyfikatami, referencjami od znanych podmiotów oraz doświadczeniem zawodowym na najwyższych technicznych stanowiskach, w znanych międzynarodowych firmach. Posiadamy eksperckie doświadczenie w wymienionych niżej dziedzinach:


Mapa przygotowanej oferty:


Red Team (atak, ofensywne bezpieczeństwo)

Blue Team (obrona, defensywne bezpieczeństwo)

Kompleksowy outsourcing cyberbezpieczeństwa, przeprowadzamy przede wszystkim audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego (testy bezpieczeństwa). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sylwetkami zawodowymi. Ze względu na rozległe doświadczenie podejmujemy się również innych, nietypowych zleceń związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.


  1. Operacje red teaming to autoryzowane ataki (symulacja) odzwierciedlające realne możliwości atakujących od warstwy sieciowej i socjotechniki po aspekty fizycznego bezpieczeństwa.
  2. Atak w postaci wysyłki wiadomości e-mail, która wygląda, jakby została wysłana przez osobę lub firmę znaną użytkownikowi.
  3. Zgodnie z prawem, tylko na zlecenie sądu lub organu państwowego prowadzącego postępowanie przygotowawcze w sprawach karnych.