Znajdujesz się na naszej starej i nieaktulizowanej już stronie, która działa wyłącznie jako archiwum, w związku z tym treści znajdujące się poniżej mogą być nieaktualne. Zapraszamy do wizyty na aktualnej witrynie firmy RED TEAM pod adresem WWW.REDTEAM.PL.

Audyt kodu źródłowego

realizujemy eksperckie usługi z tego zakresu

Przegląd kodu źródłowego (ang. source code review; audyt kodu źródłowego aplikacji) w celu wykrycia słabości w aspektach bezpieczeństwa aplikacji. Jest to podejście whitebox, które polega na pełnym wglądzie do aplikacji, testy wykonywane są z pełną znajomością rozwiązań wykorzystywanych przez daną aplikację. Przeciwieństwem są testy blackbox, przeprowadzane bez wiedzy o testowanym środowisku, z perspektywy potencjalnego włamywacza.

przegląd kodu źródłowego, audyt kodu, source code review, audyt bezpieczeństwa kodu źródłowego

Referencje

ipn
Instytut Pamięci Narodowej (IPN)
reserved
Reserved (LPP)
askberry
Askberry
onet
Onet
interia
Interia
wp
Wirtualna Polska
empik
Empik
home
Home.pl

Eksperckie usługi w zakresie bezpieczeństwa IT

Red Team Red Team to wysoce wyspecjalizowana polska firma zajmująca się usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Nasze kompetencje poparte są najbardziej uznanymi certyfikatami, referencjami od znanych podmiotów oraz doświadczeniem zawodowym na najwyższych technicznych stanowiskach, w znanych międzynarodowych firmach. Posiadamy eksperckie doświadczenie w wymienionych niżej dziedzinach:


Mapa przygotowanej oferty:


Red Team (atak, ofensywne bezpieczeństwo)

Blue Team (obrona, defensywne bezpieczeństwo)

Kompleksowy outsourcing cyberbezpieczeństwa, przeprowadzamy przede wszystkim audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego (testy bezpieczeństwa). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sylwetkami zawodowymi. Ze względu na rozległe doświadczenie podejmujemy się również innych, nietypowych zleceń związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.


  1. Operacje red teaming to autoryzowane ataki (symulacja) odzwierciedlające realne możliwości atakujących od warstwy sieciowej i socjotechniki po aspekty fizycznego bezpieczeństwa.
  2. Atak w postaci wysyłki wiadomości e-mail, która wygląda, jakby została wysłana przez osobę lub firmę znaną użytkownikowi.
  3. Zgodnie z prawem, tylko na zlecenie sądu lub organu państwowego prowadzącego postępowanie przygotowawcze w sprawach karnych.