Znajdujesz się na naszej starej i nieaktualizowanej już stronie, która działa wyłącznie jako archiwum. W związku z tym treści znajdujące się poniżej mogą być nieaktualne. Zapraszamy do wizyty na aktualnej witrynie firmy RED TEAM Sp. z o.o. Sp. k., która dostępna jest pod adresem WWW.REDTEAM.PL, a także witrynie usługi SOC działającej pod adresem SOC.REDTEAM.PL.

Firma Red Team

Red Team Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Chmielna 2 lok. 31, 00-020 Warszawa
NIP 5252741307, REGON 369574353, KRS 0000720860, VAT-UE PL5252741307
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy 11 000 PLN.

Główny, podstawowy kontakt:

  • E-mail: info@redteam.pl – preferowany sposób kontaktu, na korespondencję odpowiadamy w bardzo krótkim czasie!

Bezpośredni kontakt e-mail m.in. w przypadku szyfrowania PGP, członkowie zarządu spółki:

W przypadku gdyby chcieli umówić się Państwo na spotkanie to fizycznie znajdujemy się w miastach Warszawa oraz Poznań.


* Zamieszczone tu informacje, w tym adresy e-mail i numery telefonów, służą tylko i wyłącznie do kontaktu dla naszych aktualnych lub potencjalnych klientów. Jakiekolwiek inne ich wykorzystanie, a szczególnie w celach marketingowych, wliczając w to kopiowanie adresów e-mail lub numerów telefonów na inne publicznie dostępne strony internetowe, umieszczanie w ogólnych bazach przeznaczonych do sprzedaży itp jest zabronione. Nie chcemy otrzymywać SPAMu.

Referencje

askberry
Askberry
reserved
Reserved (LPP)
ipn
Instytut Pamięci Narodowej (IPN)
onet
Onet
interia
Interia
wp
Wirtualna Polska
empik
Empik
home
Home.pl

Nota prawna

Wszystkie działania w tym przede wszystkim ataki są wykonywane w pełni legalnie, przez zarejestrowaną na terenie polski firmę Red Team. Działania podejmowane są tylko i wyłącznie w granicach polskiego prawa oraz wymagają pisemnej autoryzacji ze strony danej organizacji. Ataki realizowane są w sposób kontrolowany i mają za cel poprawę bezpieczeństwa, jak również zwiększenie świadomości pracowników na temat dzisiejszych zagrożeń takich jak ataki ukierunkowane (APT). W trakcie realizacji czynności dokładamy wszelkich starań, aby nie zakłócić pracy systemów. Wszystkie informacje pozyskane w trakcie prac traktowane są jako w pełni poufne, wliczając w to na życzenie również nazwę klienta.