Znajdujesz się na naszej starej i nieaktualizowanej już stronie, która działa wyłącznie jako archiwum. W związku z tym treści znajdujące się poniżej mogą być nieaktualne. Zapraszamy do wizyty na aktualnej witrynie firmy RED TEAM Sp. z o.o. Sp. k., która dostępna jest pod adresem WWW.REDTEAM.PL, a także witrynie usługi SOC działającej pod adresem SOC.REDTEAM.PL.

Security Operations Center (SOC)

realizujemy eksperckie usługi z tego zakresu

Security Operations Center (SOC) – oferujemy usługi ostatniej, trzeciej linii wsparcia dla SOC z uwagi na fakt, że bardzo często utrzymanie ostatniej linii we własnych szeregach jest nieopłacalne. Zgodnie z dokumentem HOW TO BUILD A SECURITY OPERATIONS CENTER (AlienVault) spełniamy wymogi na najwyższą pozycję, a zarazem ostatnią linię wsparcia – Threat Hunter (Tier 3, Security Expert). Posiadamy obszerne doświadczenie w testach penetracyjnych poprzedzone doświadczeniem na pozycji administratorów systemów. Dodatkowym atutem jest realne doświadczenie w informatyce śledczej, reagowaniu na incydenty jak również samym threat huntingu.

W przypadku małych i średnich firm jesteśmy w stanie ponad to zaoferować pełne usługi SOC, wliczając w to również monitoring w trybie 24/7. Monitoring w tym przypadku może opierać się o polskie budżetowe rozwiązania SIEM jak również rozwiązania w pełni bezpłatne, tak aby zapewnić roządną cenę dla mniejszych firm.

Adam Ziaja jest biegłym sądowym z listy Sądu Okręgowego w Warszawie oraz autorem książki „Praktyczna analiza powłamaniowa. Aplikacja webowa w środowisku Linux” (ISBN 9788301193478) poruszającej tematykę informatyki śledczej i reagowania na incydenty (DFIR), wydanej przez Wydawnictwo Naukowe PWN. Jest również współautorem wielu publikacji Europejskiej Agencja ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA) przeznaczonych dla zespołów SOC/CSIRT (CERT).

Security Operations Center, SOC, CERT, CSIRT

Referencje

ipn
Instytut Pamięci Narodowej (IPN)
reserved
Reserved (LPP)
askberry
Askberry
onet
Onet
interia
Interia
wp
Wirtualna Polska
empik
Empik
home
Home.pl

Eksperckie usługi w zakresie bezpieczeństwa IT

Red Team Red Team to wysoce wyspecjalizowana polska firma zajmująca się usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Nasze kompetencje poparte są najbardziej uznanymi certyfikatami, referencjami od znanych podmiotów oraz doświadczeniem zawodowym na najwyższych technicznych stanowiskach, w znanych międzynarodowych firmach. Posiadamy eksperckie doświadczenie w wymienionych niżej dziedzinach:


Mapa przygotowanej oferty:


Red Team (atak, ofensywne bezpieczeństwo)

Blue Team (obrona, defensywne bezpieczeństwo)

Kompleksowy outsourcing cyberbezpieczeństwa, przeprowadzamy przede wszystkim audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego (testy bezpieczeństwa). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sylwetkami zawodowymi. Ze względu na rozległe doświadczenie podejmujemy się również innych, nietypowych zleceń związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.


  1. Operacje red teaming to autoryzowane ataki (symulacja) odzwierciedlające realne możliwości atakujących od warstwy sieciowej i socjotechniki po aspekty fizycznego bezpieczeństwa.
  2. Atak w postaci wysyłki wiadomości e-mail, która wygląda, jakby została wysłana przez osobę lub firmę znaną użytkownikowi.
  3. Zgodnie z prawem, tylko na zlecenie sądu lub organu państwowego prowadzącego postępowanie przygotowawcze w sprawach karnych.